Фото

Найцікавіші ліфти+відео

Підйомник Ласерда

Підйомник Ласерда (порт. Elevador Lacerda) – пасажирський ліфт, пам’ятка міста Салвадор, Федеративна республіка Бразилія. Підйомник Ласерда з’єднує Верхнє місто (історичний центр Салвадора) з Нижнім – діловими та фінансовими районами.

Найцікавіші ліфти

Конструктивно підйомник Ласерда складається з двох веж: одна з них несе чотири ліфтові шахти; інша, розташована вздовж схилу і, частково, в товщі гори, служить місцем розташування противаг. Загальна висота споруди – 72 метри. Підйомник включає в себе чотири ліфтові кабіни, розраховані на 32 пасажири кожна. Час підйому на висоту 50 метрів – близько 30 секунд.
Підйомник, входить в мережу міського пасажирського транспорту міста Салвадор, перевозить до 900 000 чоловік на місяць (або в середньому 28 000 осіб на день). Вартість проїзду – 15 сентаво.

Найцікавіші ліфти

Традиційно саме підйомник Ласерда вважається центром столиці штату Баїя. Верхній майданчик підйомника виходить до величного палацу Ріо Бранко, колишньої резиденції губернатора штату, нині Бразильського музею. З верхнього майданчика відкривається чудовий вид на Нижнє місто, затоку Всіх Святих, форт Санту- Антоніу -да- Барра, ринок Модело, в минулому – один з найбільших невільничих ринків узбережжя. Від майданчиків підйомника розходяться вулиці як Верхнього, історичного, міста, так і Нижнього, торгового.

Двоповерховий ліфт

Двоповерховий ліфт – ліфт, сконструйований з двох жорстко скріплених кабін, розташованих одна над одною. Це дозволяє пасажирам розміщуватися на двох поверхах ліфта одночасно, що значно збільшує пропускну здатність шахти ліфта. Така схема може виявитися ефективною в будівлях, в яких зупинки ліфта відбуваються майже на кожному поверсі. Так, наприклад, один двоповерховий ліфт дозволяє пасажирам здійснювати посадку на двох сусідніх поверхах одночасно. Звичайно, коли ви плануєте , вам достатньо буде і класичного, одноповерхового ліфту.

Найцікавіші ліфти
Великою перевагою двоповерхових ліфтів є те, що вони займають менше місця, ніж традиційні ліфти при однаковій пропускної здатності. У хмарочосах, де ліфти, як правило, займають значну площу, це дозволяє більш ефективно використовувати простір.

Ліфт для любителів гострих відчуттів

Для демонстрації можливостей своїх нових IPS моніторів компанія LG пішла на незвичайний крок. Фахівці компанії вирішили в якості розіграшу встановити дев’ять моніторів на підлозі ліфта одного з бізнес-центрів. Дисплеї об’єднали в один великий екран, на якому демонструвалися падаючі уламки ліфта і ліфтова шахта.

[youtube]NeXMxuNNlE8[/youtube]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button