Фото

Море радості: інтерактивна інсталяція з мільйоном кульок, що імітують море

Пластиковое море от Snarkitecture.
Пластикове море від Snarkitecture.

Експериментальна студія з Брукліна вирішила порадувати відвідувачів і дозволила «поплавати» в морі з пластикових кульок. Океан задоволення, займає близько 930 квадратних метрів, задуманий як естетичний аналог пляжу, на ньому навіть є пляжні парасольки.

Инсталляция в Национальном Строительном музее в Вашингтоне.Інсталяція в Національному Будівельному музеї у Вашингтоні.
Радостные посетители музея, участвующие в интерактивной инсталляции.Радісні відвідувачі музею, які беруть участь у інтерактивної інсталяції.
Інтерактивна інсталяція називається «The BEACH» («Пляж») і належить експериментальної студії з Брукліна Snarkitecture і розташовується сьогодні у холі Національного Будівельного музею у Вашингтоні. Крім мільйона прозорих пластикових кульок, що складають «море», в цю систему входять також пляжні парасольки і шезлонги — все разом виконано в монохромному білому кольорі, яким славляться роботи Snarkitecture.

Интерактивная инсталляция в Вашингтоне *The BEACH*.Інтерактивна інсталяція у Вашингтоні *The BEACH*.
Белые шезлонги.Білі шезлонги.
Відвідувачі музею можуть «розсікати хвилі» серед пластикових кульок, відпочити на «пляжі», розвалившись у шезлонгах, випити по коктейлю з бару і відпочити від міської суєти. Ця інсталяція доставляє величезне задоволення як дітям, так і дорослим, і, в принципі, повністю виконує задум авторів «сконцентруватися на досвіді і спогаді глядача, викликаючи в пам’яті відчуття дива і радості».

Инсталляция от Snarkitecture.Інсталяція від Snarkitecture.
Монохромная инсталляция от Snarkitecture.Монохромна інсталяція від Snarkitecture.
 

Натхнення: www.kulturologia.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть