Людина

Фахівці вивчили, які емоції відчувають працівники протягом тижня

Багато людей вже на початку робочого тижня мріють, щоб скоріше настала п’ятниця і вихідні дні. Так зазвичай думають ті, кому не пощастило знайти улюблену роботу.

8eb5ef12988780ded792caf93fbd0bbd

Опитування, проведене Національним бюро економічних досліджень, показало, що люди в цілому відчувають себе більш щасливими протягом робочого тижня, ніж у вихідні дні, коли їх відносини з босом і колегами складаються сприятливо, при цьому так званий «ефект вихідних» у них було значно меншим. «Ефект вихідних» відображає різницю між позитивними і негативними емоціями в будні порівняно з вихідними.

Дослідники виявили, що співробітники, які працюють в успішному колективі, відчувають позитивні емоції протягом усього тижня, і вони майже не змінюються у вихідні дні. Між тим, люди, яким не подобається їх робота, або які постійно конфліктують з керівництвом або колегами, мають більш високі рівні негативних емоцій по буднях і більш високі рівні позитивних емоцій у вихідні дні. Ці емоції включають щастя, насолоду і сміх, а також занепокоєння, сум, гнів і стрес. Такі висновки були отримані з опитування 1,77 мільйона чоловік у Великобританії, США, Китаї, Бразилії, Німеччини, Франції та Австралії.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button