Людина

Дешеве здорове харчування може врятувати мільйони життів

Співробітники з університету Тафтса, розташованого в Сполучених Штатах Америки, спільно з колегами з університету Гарварда виступили з ініціативою, адресованого керівництву США.

ac9c55d99404ea97e52edba4eba45fac

Науковці стверджують, що «здорову їжу» необхідно зробити більш доступною для жителів країни. Медики вважають, що зменшення вартості овочів і фруктів одночасно зі збільшенням вартості газованих солодких напоїв допоможе врятувати здоров’я мільйонів людей. Команда фахівців заявила, що, незважаючи на шкоду фастфуду і переїдання в Сполучених Штатах Америки більше третини громадян страждають від надлишкової маси тіла. На думку провідних дослідників, нова методика, запропонована вченими, дозволить скоротити число пацієнтів з ожирінням. Нову пропозицію було озвучено владі 1 березня в Арізоні в рамках проведення наукового саміту.

Томас Газіано, професор з Гарварду, твердить, що представники слабкої і сильної статі змінюють свій раціон харчування протягом всього життя. Крім того, змінюються і харчові звички хлопців і дівчат. Таким чином, експертам складно здійснити якісь реформи, якщо держава не надає належної підтримки. У разі якщо уряд Сполучених Штатів Америки знизить вартість фруктів і овочів, а також підвищить ціну газованих напоїв, населення зможе поліпшити власний стан здоров’я.

Дослідники прогнозують зниження летальних результатів від серцево-судинних захворювань на 1,2%. Крім того, смертність від ожиріння може скоротитися на 2% протягом найближчих 20 років. Ці позитивні зміни відбудуться, коли влада країни підтримає ініціативу науковців з Гарвардського і Тафтського університетів. Медики нагадують, що здорове харчування є запорукою довгого і щасливого життя.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть