Людина

Медики назвали причини, чому з віком люди більше мерзнуть

З віком толерантність до холоду у людей може знижуватися. Це пов’язано зі загасанням функцій метаболізму, зниженням еластичності кровоносних судин і витонченням підшкірного жирового шару, вважають медики.

Дослідники звернули увагу, що літні люди більше мерзнуть. Зіставивши всі факти про здоров’я людини протягом життя, вони зазначили, що знос деяких органів може мати зв’язок з індивідуальною чутливістю до холоду у конкретних людей. Поширеність даної проблеми говорить про природні тенденції зміни толерантності до низьких температур.

З віком стінки кровоносних судин втрачають еластичність, що перешкоджають хорошому кровотоку, особливо в кінцівках. Ускладнення, що виникають при ряді захворювань, наприклад, діабет або атеросклерозі, також можуть сприяти швидкому охолодженню організму з-за проблем з судинами.

У нормі підшкірний жировий шар стоншується з віком, що призводить до зміни теплообміну. Уповільнення метаболізму також негативно позначається на здатності організму протистояти холоду.

Щоб уповільнити ці процеси, лікарі рекомендують дотримуватися здорового способу життя. Особливу увагу фахівці рекомендують приділити правильно підібраним фізичним вправам і дієті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button