Людина

В ході еволюції через непотрібність людина втратить п’яту частину тіла

Міжнародна група вчених встановила, яких частин тіла позбудеться людина в майбутньому. Людський рід еволюціонує весь час свого існування, протягом якого він набуває і чогось позбавляється. Про відсутні органи і частини тіла людини нагадують рудиментарні органи і рефлекси.

Так, фахівцям вдалося спрогнозувати, яким чином буде протікати еволюція людини надалі і що вона втратить в результаті розвитку.

Вчені вважають, що куприк (залишок хвоста) через свою непридатність зникне повністю. Крім того, пропаде і волосяний покрив, який раніше був набагато густішим. На це вказує один з рудиментарних рефлексів — мурашки. У далекому минулому густий шерстяний покрив дозволяв захиститися від холоду, але тепер цю функцію виконує одяг.

Зникне в людини і довгий долонний м’яз, який дозволяла нашим предкам швидко пересуватися з гілки на гілку. Пропаде одвічна проблема сучасних людей — зуби мудрості, які залишилися у людини, як нагадування про те, що у ранніх гомінідів була більш довга щелепа.

Крім перерахованих вище частин тіла зникнуть найбільш загадкові навколоносові пазухи. Справа в тому, що медики досі не можуть зрозуміти, які функції виконують ці порожнини в черепі.

Кнопка «Наверх»