Людина

Дієтологи назвали п’ять кращих харчових добавок для жіночого здоров’я

Багато жінок регулярно знаходяться на виснажливих дієтах, з-за чого їх організм не отримує потрібні поживні речовини. Дієтологи назвали п’ять кращих харчових добавок для здоров’я представниць прекрасної статі.

Лікарі відзначають, що під час дієти необхідно додавати в свій раціон ці продукти харчування, інакше жінки разом з проблемами ваги отримають цілий «букет» інших захворювань. Найважливішими харчовими добавками для організму представниць прекрасної статі є риб’ячий жир і льняне масло. Ці продукти дозволять отримати натуральні жири і інші корисні речовини, здатні зміцнити здоров’я. Риб’ячий жир радять приймати або в якості активної біодобавки, або зі свіжих морепродуктів.

Дієтологи не радять забувати і про вітаміни, найбільш важливими з яких під час постійних дієт є C і B12. Вони не тільки дозволять всьому організму перебувати в тонусі і робочому стані, але і знижують ризик розвитку хвороб серцево-судинної системи. Лікарі рекомендують кілька разів на рік проходити курс саме цих вітамінів.

Останньою харчовою добавкою для жіночого здоров’я, зазначеної дієтологами, є соєвий протеїн. Він дозволяє представницям прекрасної статі заповнити широкий спектр поживних речовин, недоотриманих через регулярні дієт. При цьому фахівці рекомендують всім людям звертатися за особистою консультацією до дієтологів, вони допоможуть скласти для людини ідеальний раціон.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments