Здоров'я

Дієтолог розповіла про «напій життя», з якого слід починати ранок

Така практика повинна стати щоденною. Склянка теплої води має бути першим, що випиває людина уранці, наполягають лікарі. Вона покращує травлення, уповільнює старіння та навіть помагає схуднути.

Фото: УП

 

Сім цікавих фактів про «напій життя» навела дієтолог Стелла Метсовес на сайті Lifehack.

Накопичення токсинів у організмі змушує його старіти швидше, до того ж завдяки токсинам ми стаємо вразливішими до хвороб. Тепла ж вода токсини з нашого тіла вимиває, а ще підвищує еластичність шкіри.

Тепла вода – дієві ліки проти спазмів будь-якого типу, зокрема від болю під час менструацій. Вона розслабляє м’язи та покращує циркуляцію крові в капілярах.

Випита натщесерце тепла вода підвищує температуру вашого тіла, що, своєю чергою, прискорює ваш метаболізм. Іншими словами, ваше тіло упродовж дня спалить більше калорій.

Додавши ж до теплої води трохи лимону, ви поможете організмові розщеплювати жирову тканину. А завдяки тому, що лимон містить пектин, вам не так сильно хотітиметься їсти.

Склянка теплої води зрання як слід простимулює вашу систему травлення. А от коли ви запиваєте їжу холодною водою, вона робить олії та жири, котрі ви щойно спожили, густішими, вони накопичуються, і організму складніше їх перетравити.

Тепла вода покращує  циркуляцію крові, зменшує кількості токсинів, бо вода їх  “вимиває”, розслаблює м’язи.

Також вода допомагає при закрепах. Ця проблема часто зумовлюється недостатньою перистальтикою кишківника – а її може викликати брак води в організмі.

Якщо ж теплу воду випити увечері, вона допомагає тілу розслабитися та заспокоює нервову систему. До того ж серед ночі ви не прокинетеся з відчуттям голоду, а вранці встанете з відчуттям оновлення.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments