Здоров'я

Названі 5 знаків, що вказують на ймовірний розвиток раку шкіри

Британські експерти в області медицини і здоров’я назвали 5 знаків, що вказують на ймовірність розвитку раку шкіри. За останні 20 років у Великобританії випадки діагностування меланоми у чоловіків зросли майже на 50%, у жінок – на 35%.

Фахівці зазначають: найчастіше меланому діагностують у людей зрілого віку, приблизно від 65 років, але при цьому на 70% зросла кількість пацієнтів від 25 до 49 років. За словами експертів, на таку тенденцію може впливати відсутність звички користуватися сонцезахисними кремами, щоб захистити шкіру від небезпечного ультрафіолетового випромінювання. За деякими розрахунками, ці засоби могли б допомогти 9 з 10 людей уникнути розвитку найнебезпечнішого онкологічного захворювання.

Експерти акцентували увагу на тому, що людина повинна уважно стежити за найменшими змінами на шкірі, появою або збільшенням кількості веснянок, пігментних плям і родимок, оскільки саме ці ознаки в більшості випадків є первинними при меланомі. У випадку спостереження вищеназваних симптомів слід звернутися до медиків і пройти обстеження.

Серед 5 знаків, що вказують на ймовірність розвитку раку шкіри, фахівці називають асиметричність раніше існуючих родимок, а також поява плям з розмитими контурами. Зміна кольору родимки є приводом терміново звернутися до фахівців, так само, як і збільшення в розмірах. Неприємні симптоми, які проявляються свербежем, кровоточивістю, болем або затвердіння різних плям на шкірі не варто ігнорувати ні в якому разі, тому що вони також можуть бути ознаками розвитку хвороби.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button