Здоров'я

Кар’єра людини на 80% залежить від її харчування в дитинстві

Вчені встановили: якщо людина в дитинстві правильно харчувалася, швидше за все, у дорослому віці вона доб’ється серйозних успіхів у побудові кар’єри.

1-03-11-2016-600-384

Збалансований харчовий раціон впливає на загальний розвиток дитини, її інтелектуальні та фізичні здібності. В останні десятиліття контроль над харчуванням дітей у віці від 6 до 12 років помітно знизився. Школярам дали свободу, і вони потягнулися за жирним, солодким і солоним. Вчені довели, що такий раціон знижує ймовірність успішної кар’єри в майбутньому.

Дітям слід вживати багато молока і молочних продуктів. Краще використовувати молоко природної жирності, даний продукт є ідеальне джерело доступних білків і жирів. Рівень емоційного інтелекту при правильному харчуванні стає вищим. Саме емоційний інтелект, вважають дослідники, допомагає в побудові кар’єри і швидкому просуванні.

Лише 20% успіху залежить від IQ, решта 80% експерти в області психології присвоюють емоційній складовій. Саме тому здорове харчування настільки важливе для зростаючого організму.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button