Здоров'я

Щоденні фізичні навантаження знижують ризик смерті на 51%

Групі вчених з Європейського кардіологічного товариства вдалося довести, що всього 15 хвилин фізичних вправ кожен день знижують ризик смерті у людей похилого віку на 51%. Результати даного дослідження були озвучені на конференції EuroPRevent 2015.

5cb42bd7e720b918b5727b32a8b40186

Раніше було встановлено, що півгодинні фізичні навантаження протягом п’яти днів в тиждень в середньому знижують ризик смерті у дорослих людей на 30%. Фахівці вирішили перевірити, чи зберігається такий показник і для людей похилого віку.

Експеримент почався в 2001 році. На той час вік учасників дослідження, число яких було більше тисячі чоловік, становив 65 років. Експерти стежили за способом життя учасників і станом їх здоров’я 13 років. За цей час смерть наздогнала 10% учасників експерименту.

Читайте також: 

Згідно з отриманими результатами встановлено, що для тих, хто приділяли фізичним заняттям рекомендовані 30 хвилин в день, ризик смерті скоротився на 57%, на відміну від тих, чия фізична активність була зведена до мінімуму. При цьому у тих добровольців, які займалися спортом менше – приблизно 15 хвилин в день, ризик смерті був на 51% менше.

На думку вчених, легке фізичне навантаження для літніх людей може бути достатньою для того, щоб істотно знизити ризик смерті. Вправи можуть в цьому випадку можуть бути бадьора ходьба, їзда на велосипеді, гімнастика або плавання.

Натхнення: www.megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button