Здоров'я

Дієтологи назвали овоч, що допомагає наростити м’язи

Шведські дієтологи з’ясували, що шпинат сприяє нарощуванню м’язів. Крім того, в ньому є безліч речовин, корисних для профілактики хвороб кровоносної системи.

Шведські вчені з Каролінського університету провели дослідження про користь вживання шпинату. Виявилося, що в їх складі містилися особливі нітрати, що стимулюють певні типи білків. Останні беруть участь у накопиченні м’язової тканини і зміцнення загального стану здоров’я. Дослідники з’ясували це за допомогою введення в раціон лабораторних мишей великої кількості цієї зелені.

Після семиденного експерименту, в об’єктів відмітилося покращення фізичного стану. Зокрема, було виявлено зростання і зміцнення м’язів на кінцівках і тілі. Дієтологи додають, що таку концентрацію нітратів можна отримати аналогічною дієтою, що складається з буряка і салату. Але їх вживання має бути більшим, ніж того ж шпинату. Він також містить безліч мікроелементів, які сприяють нормалізації кровоносної системи. Це робить його корисним включення в меню анемічних людей та інших, які хворіють на серцево-судинні захворювання.

Кнопка «Наверх»