Здоров'я

В Африці розгортається найстрашніша епідемія вірусу Ебола

Медична організація “Лікарі без кордонів” вважає, що спалах Ебола, який зафіксований в Західній Африці, вийшов з-під контролю. Відомо: епідемія почалася в Гвінеї на початку року. Згодом спалах поширився в 60 локацій, включаючи Сьєрра-Леоне та Ліберію.

foto_cikavosti_26.06.2014-08_resized

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), вірус, що викликає лихоманку Ебола, провокує діарею, гарячку, внутрішні кровотечі. На сьогоднішній день вірус заразив 567 осіб і убив 350 осіб. Це найвищий показник смертності серед всіх лихоманок Ебола, починаючи з 1976 року, коли вірус вперше заразив людей в Африці.

Читайте також: У США створений смертельно небезпечний для мільйонів людей вірус

Проблему створює те, що місцеве населення з недовірою і нерозумінням ставиться до медичних епідеміологічних центрів. Вірус поширюється з біологічними рідинами. Лікування потрібно починати максимально рано. Якщо вдасться впоратися з зневодненням, відновлення гарантовано. Без медичної допомоги людина не тільки помре, але і стане епідемічною бомбою.

Як говорять представники “Лікарів без кордонів”, все це – верхівка айсберга. Єдиний спосіб зупинити епідемію – підвищити обізнаність місцевого населення. Більш того, при масштабному спалаху підвищується ризик розвитку самого вірусу. Він може мутувати, навчившись легко поширюватися серед людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button