Людина

Діти молодих мам не відрізняються високим інтелектом

Британські вчені провели дослідження, в ході якого протягом одинадцяти років спостерігали за двома сотнями сімей. Виявилося, що діти молодих мам не відрізняються високим інтелектом. У молодих дівчат частіше народжують діти з низьким рівнем IQ.

Вчені пояснюють таку закономірність тим, що жінки, які стали матерями до 22 років, набагато частіше відчували стреси під час вагітності, так як, в своїй більшості, не планували заводити дітей. З’ясувалося, що у 42% жінок, які народжували між 15 і 18 роками, спостерігалася допологова депресія, у порівнянні з 36% мамами у віці 19-22 року.

Експерти також помітили, що кругозір школярів, народжених молодими мамами, виявився досить вузьким (IQ дітей було нижче середнього). Також у 19,4 % з них при спілкуванні з однолітками або вчителями виникали емоційні проблеми. У 23,2 % дітей мам у віці 19-22 років спостерігалася така ж проблема. Діти ж дорослих самостійних жінок вели себе в компанії ровесників добре, а вчителі робили зауваження лише 9 % з них.

А нещодавно британські вчені дійшли висновку, що дітки з синдромом Дауна та з іншими вродженими хворобами і генетичними порушеннями частіше народжуються у жінок, яким за тридцять.

Натхнення: www.amic.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button