Людина

Названі 7 найбільш дивних людських залежностей

Серед найбільш відомих і поширених шкідливих звичок – куріння і пристрасть до алкоголю, але при цьому їх існує набагато більше. Експерти в області медицини і здоров’я назвали найдивніші людські залежності, які в деяких випадках призводять до проблем з працездатністю організму.

Однією з перших фахівці називають потоманію – залежність від води. Людина з цією залежністю п’є не стільки від випробовуваної спраги, скільки в силу звички. Деякі випивають в день до 10 літрів води, що може призвести до вимивання солі з організму, стати причиною дратівливості і болю в горлі. Ще одна дивина – пити кров. Ця залежність також небезпечна для здоров’я, тому, що у людини можуть з’явитися проблеми з органами дихання при відмові від вживання крові. Нерідко люди не починають романтичні відносини з причини того, що бояться бути кинутими і пережити розчарування.

Крім того, існують люди, залежні від вживання молочних продуктів. Річ у тому, що сир, молоко, йогурт, а також інша солодка і жирна їжа провокують вироблення дофаміну, внаслідок чого людина відчуває задоволеність, пов’язуючи її зі споживанням молока, від якого надалі не може собі відмовляти. Причини залежності від татуювань вчені поки точно не змогли визначити, але при цьому констатують: багато хто замислюється про наступний малюнок на тілі навіть коли попередній ще не закінчений. Можливо, причина у звиканні до болю при проколюванні шкіри або підвищеної уваги оточення, вважають експерти.

Залежність від домашніх тварин ще називають синдромом Ноє, який характеризується надмірною любов’ю до вихованців. Це загрожує інфекціями, оскільки часто залежна людина не в змозі приділити увагу, нагодувати, вилікувати або викупати кожну тварину, внаслідок чого в будинку спостерігаються антисанітарні умови. І сьома звичка – залежність від пластичної хірургії, коли люди роблять стільки операцій, що майже втрачають первинний вигляд.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button