Відео

Дівчина потрапила в 3800 рік і зробила фото «мертвого світу майбутнього»

На одному з YouTube-каналів з’явилося шокуюче визнання молодої жінки, званою Белою. За її словами, вона нібито є мандрівником в інший світ. Усне визнання цієї вельми сумнівної особи не викликало б такий інтерес, якщо б не одне “але”.

Белла розповідає про «секретні технології і подорожі в часі», тримаючи в руках знімок майбутнього «мертвого» світу.

Якщо вірити її словам, то якийсь чоловік відправив її в 3800 рік, де дівчині вдалося сфотографувати жахливий майбутній світ.

Жінка думала, що опиниться в красивому сучасному місці, після того як її відправили в майбутнє, але побачила зруйновані будівлі, трупи людей, знищені ґаджети і всюди роботів.

«Цей чоловік відправив мене в страшний час, дуже потворне, жахливе місце», – говорить вона.

Белла розповіла, що пішла прогулятися по руїнах міста і стала фотографувати все, що здавалося їй дивним: літаючі металеві істоти, що стріляють лазерами. На її думку, в майбутньому світ буде знищений роботами-вигнанцями.

У відео вона описує одного з таких роботів: «штучно створений чоловік був зроблений з металу, а його кулак з силікону. У нього були злі риси обличчя».

За словами професора Уїльяма Хіскока з Університету штату Монтана, у людей поки немає технології для успішного просування назад у часі і просторі.

https://youtu.be/337zFTseV8U


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button