Відео

Електромотоцикл Lito Sora з сенсорним дисплеєм і GPS

З кожним роком електричні мотоцикли стають не просто кращими і більш технологічними, але і потужнішими. Канадська компанія Lito Green Motion почала виробництво електромотоцикла Sora, об’єднуючого в собі елементи класичного дизайну і нові технології.

lito-sora_450

Мотоцикл забезпечений трифазним електродвигуном з рідинним охолодженням і здатний розганятися до 190 км / год. Загальна ємність літій-полімерних акумуляторних модулів становить 12 кіловат-годин, крутний момент двигуна – 90 ньютон- метрів.

Залежно від режиму, на одному заряді акумуляторів можна проїхати від 100 (у місті) до 200 км (на шосе). Зарядка електричного мотоцикла здійснюється за 9 годин. Зрозуміло, є індикатор, який покаже, наскільки заряджені акумулятори.

Читайте також: Terra Motors Corporation покаже індусам електроцикл Kiwami

Незважаючи на використання вуглецевого волокна і алюмінію, мотоцикл важить близько 260 кілограм. Сенсорний екран управління розміщений на баку, також є відділення для зарядки смартфона і вбудований GPS -модуль. Сидіння мотоцикла виробник називає першим у світі мотоциклетним сидінням, яке регулюється за допомогою електроніки.

Мотоцикл можна буде придбати за 42 тисячі доларів. Виробляти Lito Sora будуть у Квебеку.

Презентаційний ролик.

[youtube]oYW-IkLhNGI[/youtube]

Натхнення: onegadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button