Гумор

Кинула дівчина? Розчини її шоколадну копію в окропі!

Поєднати приємне з корисним буває ой як непросто, але, як відомо, нічого неможливого немає. Ось, наприклад, кинула вас дівчина (хлопець), нічого не пояснивши і просто викинувши вас зі свого життя. Неприємно і боляче, та ще й несправедливо. За таке треба б помститися, але помститися без шкоди для карми. Як? Та просто-напросто розчинити її (його) в окропі під три чорти!

Ні, звичайно саму дівчину (хлопця) розчиняти не треба – для цього краще скористатися чудо-штукою під назвою Chocoubli. Це звичайнісінький гарячий шоколад, якому надали форму людського тіла. При бажанні розчинити можна як чоловічий силует, так і жіночий, головне – спершу не забути назвати його так само, як людину, яка образила вас. Знищення шоколадної ляльки вуду – це приємна частина даної процедури, ну а розчинений у воді шоколад потім можна випити, а це вже корисно для всього організму.

В принципі, розчиняти Chocoubli не обов’язково – можна просто повільно відкушувати по маленькому шматочку від тільця цього шоколадного чоловічка і посилати промені ненависті згаданої на початку новини колишньої (-ого). Будьте впевнені – вона (він) обов’язково відчує це.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button