Гумор

Кинула дівчина? Розчини її шоколадну копію в окропі!

Поєднати приємне з корисним буває ой як непросто, але, як відомо, нічого неможливого немає. Ось, наприклад, кинула вас дівчина (хлопець), нічого не пояснивши і просто викинувши вас зі свого життя. Неприємно і боляче, та ще й несправедливо. За таке треба б помститися, але помститися без шкоди для карми. Як? Та просто-напросто розчинити її (його) в окропі під три чорти!

Ні, звичайно саму дівчину (хлопця) розчиняти не треба — для цього краще скористатися чудо-штукою під назвою Chocoubli. Це звичайнісінький гарячий шоколад, якому надали форму людського тіла. При бажанні розчинити можна як чоловічий силует, так і жіночий, головне — спершу не забути назвати його так само, як людину, яка образила вас. Знищення шоколадної ляльки вуду — це приємна частина даної процедури, ну а розчинений у воді шоколад потім можна випити, а це вже корисно для всього організму.

В принципі, розчиняти Chocoubli не обов’язково — можна просто повільно відкушувати по маленькому шматочку від тільця цього шоколадного чоловічка і посилати промені ненависті згаданої на початку новини колишньої (-ого). Будьте впевнені — вона (він) обов’язково відчує це.

Кнопка «Наверх»
Закрыть