Здоров'я

Дієтологи склали список кращих продуктів для розвантажувальних днів

Дієтологи запевняють, що розвантажувальні дні необхідні, оскільки вони дозволяють з легкістю позбутися від зайвих кілограм. Фахівці склали список спеціальних продуктів, які краще всього підходять для подібних цілей.

Найкориснішим продуктом у розвантажувальний день медики назвали кефір. Вживати даний продукт найкраще людям, які постійно змушені пересуватися і вести активний робочий день. За словами дієтологів, варто кефір пити кожні дві години однаковими порціями.

Ще одним не менш ефективними продуктами в розвантажувальні дні вважаються гречка і білок. Також експерти включили такі фрукти як яблука. Для того, щоб влаштувати собі яблучне «розвантаження» необхідно мати в середньому півтора кілограма фруктів на одну добу. Важливим є той факт, що яблука можна вживати і в сирому і в запеченому вигляді, а також з медом.

Дієтологи пропонують спробувати влаштувати собі комбінований розвантажувальний день. У меню такого вибору входить варений білок з яйця і ківі. Протягом дня дозволяється з’їсти до 6 білків і 4 ківі. Білок буде допомагати засвоюватися клітковині, яка міститься у фрукті.

Фахівці стверджують, що саме перелічені продукти є кращими для вживання в розвантажувальні дні.

Кнопка «Наверх»
Закрыть