Здоров'я

Лікарі назвали найбільш агресивні види раку

Онкологічні захворювання сумно відомі своєю високою летальністю і складністю лікування. Проте лікарі кажуть, що деякі види раку більш агресивні, ніж інші.

Певні типи пухлин іноді вислизають від уваги не тільки хворих, але і самих лікарів. На жаль, вони відомі ще як недуги з найбільшим відсотком смертей щорічно. Серед 5 найбільш важких ракових захворювань лікарі виділяють злоякісні новоутворення в підшлунковій залозі. Для вироблення інсуліну і виробництва травного соку цей орган має спеціальну тканину. Вона є метою для багатьох ракових клітин, але особливості будови приховують симптоми небезпечної хвороби до певного часу.

Іншою “підступною” онкологією є ураження печінки. Зазвичай патологія виникає внаслідок цирозу або поразки гепатитом. Цей вид раку має безліч труднощів: він проявляється лише на пізніх стадіях, його часто можна знищити хіміотерапією, і навіть у разі успішного лікування пухлина з’являється знову. Небезпеку також несуть карциноми легенів, мозку і крові. В останньому випадку гострий лейкоз здатний призвести до смерті всього за кілька тижнів. Лікарі попереджають, що основним способом профілактики раку є ведення здорового способу життя та відмова від шкідливих звичок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button