Людина

Експерти про корисний раціон жінок після 40 років

Медичні фахівці розповіли, чим краще харчуватися представницям слабкої статі після 40 років. В організмі жінки в цьому віці починається повна гормональна перебудова.

Для збереження здоров’я і краси слід перейти на спеціальну дієту. Завдяки правильному харчуванню буде скоректований елементний статус організму, який допоможе запобігти ризику розвитку різних серйозних хвороб. Зелень, а також молоко містять кальцій. Його нестача може призвести до зайвої дратівливості. Корисним є вживання чорного перцю, морепродуктів, яєць, фруктів, овочів. Це все є природним джерелом хрому, який регулює синтез жирів, бере участь в обміні вуглеводів, забезпечує нормальну активність інсуліну. Зелений чай здатний прибирати почуття тривоги, покращуючи при цьому сон, внаслідок вмісту амінокислоти – тіаніна.

Рослинна їжа є джерелом магнію, що допомагає в боротьбі зі стресом, сприяє зниженню тиску. Мова йде про гарбуз, патисони, кабачки, круп’яних кашах, картоплі та інших продуктах. У перепелиних яйцях міститься амінокислота гліцин, що поліпшує обмін речовин, стабілізує тиск.

Внаслідок споживання устриць, кунжуту, арахісу, шоколаду, какао-порошку людина буде поповнювати організм цинком, необхідним в даний період життя. У рисі, горосі, бананах, чорниці, аґрусі, смородині міститься марганець. Дефіцит цього елементу може призвести до змін суглобів, остеопорозу, наростання надмірної ваги, ожиріння, раннього клімаксу, передчасного старіння, порушення пігментації шкіри.

Кнопка «Наверх»
Закрыть