Різне

Для чого потрібна оцінка нерухомості

На сучасному ринку нерухомості таке поняття як оцінка майна зустрічається досить часто. Однак що ж включає в себе дана послуга, і в яких випадках вона необхідна, знають не всі. Тим часом, грамотна оцінка сприяє правильному проведенню операції, тому бажано знати якомога більше про правила оцінювання майна.

21-02-15-foto-600x400-1

З необхідністю оцінки майна можна зіткнутися в декількох випадках. Наприклад, оцінити реальну вартість квадратних метрів необхідно при здійсненні угоди купівлі-продажу, а також при наданні квартири під заставу кредиту, при вирішенні майнових спорів, при страхуванні. Як показує практика оцінки нерухомості дана послуга необхідна всім, хто хоче упевнитися в реальної вартості майна незалежно від виду угоди.

Основна перевага оціночної експертизи від УУБ, пересвідчитися можете на http://uub.com.ua/, полягає в тому, що документ, що видається замовнику, має юридичну силу і статус паперу доказового значення, внаслідок чого може бути використаний в суді при визначенні компенсаційної виплати.

Якщо клієнту необхідно отримати кредит під заставу майна, оціночна експертиза стане одним з обов’язкових документів при видачі кредиту.

Якщо у клієнта є невирішені питання щодо визначення розміру оподатковуваної суми для визначення податку на нерухомість, наявність звіту про оцінку стане важливим аргументом при врегулюванні конфлікту з податковими службами.

На сьогоднішній день, найбільшу потребу в оцінці житла мають, звичайно ж, приватні продавці і покупці нерухомості, яким експертиза допомагає отримати чітке уявлення про те, скільки ж насправді коштує житло.

Слід зауважити, що незалежні оцінювачі – це професіонали, які мають ліцензію на надання послуг. Їх робота регламентована на законодавчому рівні і має ряд вимог і умов. Наприклад, вартість послуг оцінювача фіксована і не залежить від вартості оцінюваної нерухомості. Проведена експертиза повинна бути максимально незалежною, тому виключається будь-який вплив з боку зацікавлених осіб, втім, як і інтерес самого оцінювача.

У свою чергу, експерт має право вимагати необхідну для оцінки інформацію, як від третіх осіб, так і від самого ініціатора оцінки. У його ж обов’язки входить доведення до замовника інформації про умови оціночної діяльності, пред’явлення ліцензії на вимогу клієнта, а також збереження всієї документації.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button