Різне

Як вибрати охоронну систему

Порада 1: Уважно обстежте свій будинок на предмет виявлення місць можливого проникнення порушника. Визначте, скільки вікон і дверей ви повинні захищати. Чи хочете ви захищати територію на вулиці перед вашим будинком?

Порада 2: Визначте місце для установки контрольної панелі, при умові що ви вже змогли купити охоронну сигналізацію для дому. Вона повинна знаходитися в місці прихованому від сторонніх очей і не поруч із вхідними дверима. Пам’ятайте, що бездротова контрольна панель не повинна знаходиться всередині металевого ящика або шафи. Клавіатури управління, як правило, розташовують біля вхідних дверей і в спальні.

03-04-15-foto-700x467-1

Порада 3: Виміряйте відстань від вікон і дверей до контрольної панелі. Це дозволить Вам дізнатися скільки кабелю може знадобитися в разі використання провідної охоронної системи або оцінити дальність між датчиками і панеллю для бездротової системи. Пам’ятайте: монтувати дротову систему в будинку, будівництво якого вже завершено досить складне завдання.

Порада 4: Обов’язково вирішіть для себе, чи будете Ви підключати Вашу систему безпеки на пульт моніторингової компанії. Пам’ятайте, що за послугу моніторингу та реагування охоронне підприємства стягує щомісячну абонентську плату. Якщо ви вибрали цей варіант, ваша система також повинна підтримувати декілька каналів передачі даних на пульт. Значно менш дорогою альтернативою є передача тривожних повідомлень на ваш особистий номер мобільного телефону та / або номери телефонів Ваших довірених осіб. У даному варіанті повідомлення будуть передаватися у вигляді мовних або SMS повідомлень, залежно від моделі контрольної панелі.

Порада 5: Уважно прогляньте щоденні звички членів Вашої родини. Чи часто хтось встає посеред ночі, щоб перекусити? Повертається хтось додому, коли Всі інші вже сплять? Чи є у Вас домашня тварина, яка ніяк не обмежена у свободі пересування по вашому будинку? Зберігайте Ви вдома цінні речі: прикраси, твори мистецтва? Всі ці обставини можуть вплинути на вибір охоронного обладнання. Наприклад, можливо запланувати використання системи відеоспостереження, спеціальних датчиків з відеофіксацією тривоги, датчиків несприйнятливих до руху тварин, підтримку спеціальних режимів охорони, наприклад, коли ви або члени вашої родини знаходяться вдома.

Порада 6: Обираєте Ви бездротову або дротову систему, вона повинна бути в змозі захистити весь ваш будинок. Кожне вікно, двері, кімната, коридор може вважатися окремою зоною охорони, включаючи місця які вимагають особливого контролю на предмет аварійних ситуацій (наприклад, витік води в санвузлах, протікання газу в котельнях або кухнях). Максимальна кількість зон, які система безпеки може контролювати розрізняється для різних моделей і для кожного виробника.

Порада 7: Зверніть увагу на те, що якщо ви обираєте дротову систему, інсталятору доведеться свердлити наскрізні отвори для прокладки кабелю, можливо, руйнувати стіни. Якщо ж Ваш вибір зупинився на бездротовій системі охорони, Ви повинні переконатися, що її дальності дії достатньо для покриття всього Вашого будинку. Радіосигнал повинен вільно проходити від самого далекого детектора до контрольної панелі.

Порада 8: Також важливо вирішити для себе чи будете ви використовувати пристрої захисту від аварій: детектори чадного (CO) і природного (Метан) газу, детектори протікання води і температури, пожежні детектори. Аналогічно, Ви повинні подумати про використання пристроїв екстреного виклику.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button