Різне

Композитна черепиця

Композитна металочерепиця – досить новий покрівельний матеріал на вітчизняному будівельному ринку. Історія її застосування налічує не більше 30 років. Але вже зараз можна з упевненістю говорити, що у цього матеріалу велике майбутнє. Композитна металочерепиця має ряд переваг у порівнянні з популярними покрівельними матеріалами, такими як металочерепиця, гнучка бітумна черепиця і натуральна черепиця.

Спробуємо розібратися якими перевагами володіє http://sdc.in.ua/ і порівняємо по найбільш важливих показниках композитну металочерепицю з іншими покрівельними матеріалами.

foto_cikavosti_17.09.2014-021_resized

Металочерепиця, напевно, найбільш відомий покрівельний матеріал на будівельному ринку. Вдале співвідношення «ціна-якість» і порівняно висока довговічність покрівлі з металочерепиці – ось складові популярності цього покрівельного матеріалу. Однак ряд недоліків, властивих металочерепиці, змусили виробників шукати нові технічні рішення і розробляти нові технології, в результаті чого з’явився новий покрівельний матеріал – композитна металочерепиця.

Основу композитної черепиці, як і звичайної металочерепиці, складає сталевий лист. На цьому подібність цих покрівельних матеріалів закінчується. Композитна металочерепиця має складну багатошарову структуру, де кожен шар виконує свої функції. Завдяки покриттю сталі алюмоцинком композитна металочерепиця володіє більш високою корозійною стійкістю. Не дарма алюмоцинкове покриття називають покриттям майбутнього!

У складі алюмоцинку – оптимальне поєднання алюмінію, цинку і кремнію. Дана хімічна сполука забезпечує сталевому листу надійний захист від корозії – корозійна стійкість листа, покритого алюмоцинковим сплавом, в порівнянні з оцинкованою сталлю вища в 6 разів. Шар алюмоцинку трохи варіюється у різних виробників – у Metrotile він становить 190 г / м ?, у Rozer, Gerard і Luxard – 150 г / м ?.

Додатковий захист композитної металочерепиці забезпечує покриття листа кам’яними гранулами (в основному, для цих цілей використовують гранули базальту). Кам’яна крихта не тільки виключає металевий блиск і надає покрівельному покриттю благородний естетичний вигляд, але також служить додатковим захистом від механічних впливів, покращує шумоізоляційні характеристики покрівлі, а так само зменшує теплопровідність матеріалу. Кам’яний гранулат має високу стійкість до УФ-випромінювання і зберігає свій колір протягом всього терміну служби.

Зверху гранулат покривається спеціальною акриловою глазур’ю, яка запобігає осипанню і забрудненню гранулата. Шорстка поверхня композитної металочерепиці перешкоджає лавиноподібному сходу снігу: сніжна маса залишається лежати на покрівлі до тих пір, поки не розтане природним чином. У порівнянні з металочерепицею композитний матеріал має кращі показники по вітростійкості. Листи металочерепиці, в силу їх парусність, можуть не витримати сильних поривів вітру. Композитна черепиця витримує значні вітрові навантаження – наприклад, вітростійкість композитної черепиці Metrotile – 252 км / год. Листи композитної металочерепиці мають менші розміри, ніж листи звичайної металочерепиці, що дозволяє значно скоротити кількість відходів матеріалу, особливо при монтажі покрівель складної конфігурації.

У порівнянні з натуральною черепицею композитна металочерепиця має невелику вагу (вага готового покрівельного покриття близько 6,5 кг), що дозволяє добитися значної економії коштів при будівництві фундаменту і несучих конструкцій. При цьому термін служби композитного покрівельного матеріалу порівняльний з терміном служби натуральної черепиці – термін служби композитної черепиці складає більше 50 років.

Композитна металочерепиця, на відміну від натуральної черепиці, не боїться різких перепадів температури і може витримати велику кількість циклів поперемінного заморожування і відтавання. Вона має високу стійкість до спеки і морозу, завдяки чому знайшла широке застосування в різних кліматичних широтах.

Хочеться відзначити архітектурну привабливість композитної металочерепиці – завдяки великій різноманітності профілів і колірних рішень можна вирішувати будь-які навіть найскладніші дизайнерські завдання. Є профілі, що імітують як керамічну черепицю різних профілів, так і покрівельні покриття зі сланцю, тріски та дранки.
У порівнянні з гнучкою бітумною черепицею композитна металочерепиця має більш високий діапазон робочих температур – від -120 ° С до + 120 ° С і меншу вагу готового покрівельного покриття.

Оптимальні розміри листа (в середньому, листи мають розміри близько 1300 * 400мм) не вимагають влаштування суцільної обрешітки, що полегшує монтаж покрівельного покриття і дозволяє зекономити на купівлі фанери. Так само як і гнучка черепиця, композитна металочерепиця з успіхом використовується в якості покрівельного покриття на дахах складної конфігурації і має велику кількість форм і колірних рішень. У порівнянні з гнучкою черепицею композитна черепиця має кращі протипожежні характеристики. Група горючості композитної металочерепиці – Г1 (слабогорючий), в свою чергу, гнучка черепиця має, як правило, групу горючості Г4 (сильногорюче).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button