Головна / Аналітика / DM: міністр оборони Данії закликав «ужити заходів проти агресії Путіна»

DM: міністр оборони Данії закликав «ужити заходів проти агресії Путіна»

Данії всерйоз загрожують російські хакери і ракети, заявив міністр оборони країни Клаус Хьорт Фредерікс. Він попередив, що датські лікарні та електромережі знаходяться в зоні ризику, і «закликав вжити заходів проти агресії Володимира Путіна, яка все більше набирає обертів», пише Daily Mail. В радіус дії ракетних систем, встановлених у Калінінграді, потрапляє столиця Данії Копенгаген.

b9c374d9f461aee8a64538e0dcc161cb

«Ми повинні пояснити всій Данії, що нам загрожує та чи інша небезпека. І нам потрібно діяти», — заявив міністр.

Коментуючи звіт з національними загрозами, виданий Службою безпеки і розвідки Данії, він підкреслив серйозність цих небезпек і навіть послався на дані розвідки, отримані з військових джерел.

«Ми можемо підтвердити, що росіяни розміщують у Калінінграді нові ракетні установки, і Копенгаген знаходиться в зоні їх досяжності», — заявив Фредерікс. «Безсумнівно, це серйозна загроза», — додав він.

Міністр оборони також упевнений, що російські хакери з дуже високою ймовірністю планують в Данії комплексну кібератаку.

У Копенгагені побоюються, що така скоординована спроба може зірвати політичні вибори і завдати серйозної шкоди системі охорони здоров’я та електромережам країни. Фредеріксен підкреслив, що наслідки такої атаки будуть більш серйозні, ніж «поширення страху і почуття небезпеки серед населення».

У цьому зв’язку міністр закликав прийняти заходи та вдосконалити оборонну систему Данії, зазначає Daily Mail.

Натхнення: inosmi.info

 
comments powered by HyperComments