Екологія

До 2030 року Microsoft буде виробляти більше води, ніж споживає компанія

Компанія Microsoft заявила про плани виробляти більше води, ніж вона споживає. Вони почнуть відновлювати «водний баланс» починаючи з 2035 року.

Image by Pixabay

За даними Організації Об’єднаних Націй (ООН) з водних ресурсів, понад 2 млрд людей не мають доступу до безпечної питної води. За оцінками організації, до 2050 року кожна четверта людина буде проживати в країні з дефіцитом прісної води. За даними Світового банку, скорочення доступності прісної води в поєднанні з підвищеним попитом на неї може скоротити доступність води в містах більш ніж на 66% до 2050 року.

У компанії стурбовані тим, що більша частина води на планеті не придатна для пиття або використання для сільськогосподарських культур. При цьому прісна вода у світі розподілена нерівномірно і недоступна в тій частині світу, де вона потрібна більше. За даними Microsoft, зараз людство використовує близько 4,3 трлн кубометрів води на рік – велика частина з них іде на сільськогосподарське і промислове використання.

«Це повинно змінитися. Ось чому ми оголошуємо про нове зобов’язанні компанії Microsoft – до 2030 року ми хочемо виробляти більше води, ніж споживаємо. Ми вирішуємо проблему споживання води двома способами: знижуємо інтенсивність її споживання і поповнюємо запаси води в регіонах, де її не вистачає. Це означає, що до 2030 року Microsoft буде виробляти більше води, ніж споживає компанія », – повідомляється в прес-релізі компанії Microsoft

Вони будуть додавати воду в басейни, де дослідники спостерігають брак питної води. Кількість води буде визначатися в залежності від того, скільки витрачає компанія і які потреби у воді є у окремого регіону.

Microsoft також буде інвестувати в проєкти, які займаються відновленням водно-болотних угідь і видалення непроникних поверхонь, таких як асфальт – це допоможе поповнити запаси води назад в ті басейни, які найбільше її потребують. «Ми зосередимо наші зусилля по поповненню запасів води приблизно в 40 басейнах з високим ступенем навантаження, в яких ми працюємо. Особливу увагу вони приділять басейнам з «сильним стресом» – якщо обсяг води, яка забирається перевищує 40% від обсягу відновлювальних джерел. У світі є 4717 басейнів, які підпадають під цю категорію.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button