Екологія

Через глобальне потепління Арктичний океан нагрівається швидше

Американські біологи повідомили про збереження загрози глобального потепління. Фахівці розповіли виданню The New York Times про те, що нагрівання Арктичного океану відбувається швидше, ніж вважалося раніше.

44524fa01e02a7feb52eb8c9c33185dd
Для проведення спостереження вчені організували тривалу експедицію на Аляску. Здивування у американських вчених викликала відсутність засніженого ландшафту, як в 2015 і багатьма роками раніше. Замість цього вони побачили озеленення місцевості, властиве весняному періоду. Фахівці також не змогли виявити на Алясці вид риби, який вивчали тут в зимовий період.

Читайте також: 

Про зростання темпів глобального потепління вказує і прогноз перевищення температури доіндустріальної епохи на 2 градуси Цельсія всього через 30 років (у 2015 році зафіксували перевищення на 1 градус, на що потрібно близько 165 років). Це несе загрозу в зв’язку з неминучим підйомом рівня моря.

Не тільки в Арктичному океані, але і по всій планеті спостерігається вплив парникових газів, що призводять до настання весняного потепління як мінімум на 2 тижні раніше необхідного. У зв’язку з цим потрібне додаткове вироблення методів протидії глобальному потеплінню, підкреслюють вчені. Наступного року вони мають намір знову повернутися на Аляску для спостереження за складною тенденцією.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button