Здоров'я

П’ять ознак поганого стану серця у молодому віці

Зараження коронавірусом може посприяти розвитку серйозних проблем з серцем навіть у молодому віці. Це робить ще більш важливим вміння розуміти, які ознаки можуть говорити про його поганий стан.

Copyright: Image by StockUnlimited

Серце — один з найважливіших органів тіла, що виконує деякі ключові функції, що допомагають людському організму залишатися здоровим. Поганий стан серця, як і раніше залишається гостроактуальною проблемою здоров’я у всьому світі. Навіть в «коронавірусний» 2020 рік хвороби серця залишаться основною причиною смерті в усьому світі, констатують вчені.

В ході боротьби з пандемією COVID-19 різні дослідження показали, що вірусні захворювання можуть викликати довгострокові і короткострокові ураження серця. Сам ковід може підірвати здоров’я міокарда навіть у молодому віці. Тому лікарі вважають, що ознаки поганого стану серця необхідно знати навіть молодим поколінням.

«У віці 30 років для тіла настає епоха трансформації, коли воно перестає виробляти нові клітини. Тому, будучи досить молодим 30-річним чоловіком, ви можете почати відчувати певні проблеми зі здоров’ям і симптоми, до яких потрібно ставитися серйозно », — попереджають медики на порталі Times Now.

Дискомфорт у грудях. Будь-яке неприємне відчуття — тяжкість, біль, защемлення і т. д. Якщо ці ознаки виникають часто, краще відвідати лікаря — так може проявлятися себе закупорка артерії.

Печія і нудота.
Їх прояв може бути ознакою поганого стану серця у молодому віці.

Біль в горлі. Медики застерігають: якщо ви часто відчуваєте, як біль, що виникає в грудях, доходить до горла, це може бути сигналом порушень серця.

Втома.
Миттєве відчуття втоми або поява задишки при виконанні якої-небудь роботи, що вимагає фізичних дій, — це теж один з запобіжних ознак.

Хропіння. Дуже гучне, воно може бути ознакою апное уві сні, яке чинить надмірний тиск на серце і небезпечно в будь-якому віці.

Натхнення: www.medikforum.ru

Кнопка «Наверх»