Земля

До 2050 року частина коал може вимерти

Сумчасті ведмеді коали мешкають виключно в Австралії. Це вже робить даний вид досить рідкісним, а за словами експертів, до 2050 року тварини, що проживають в штаті Новий Південний Уельс (NSW), можуть вимерти, якщо уряд терміново не втрутиться, щоб захистити їх середовище проживання.

Новий Південний Уельс — один з найбільш густонаселених штатів Австралії. Тут активно відбувається розчищення земель для сільського та лісового господарства, міського розвитку, гірничодобувної промисловості. Це є головною причиною втрати середовища існування для коал. Крім того, що людина своїми руками руйнує природний «будинок» тварин, тривалий, викликаний посухою сезон лісових пожеж, також є справжньою катастрофою. Як повідомляє Reuters, минулого року пожежа знищила близько чверті середовища проживання коал по всьому штату, а в деяких частинах до 81%.

«Єдиний розклад, при якому наші онуки й діти побачать коалу в дикій природі в Новому Південному Уельсі, — це якщо уряд буде діяти згідно з рекомендаціями комітету», — йдеться у звіті парламенту.

У цій доповіді міститься 42 рекомендації, включаючи строковий перепис населення, пріоритетну увагу захисту тварин при плануванні міського розвитку та збільшення фінансування природоохоронних заходів. Також, експерти відзначили, що дуже важливо одноголосно ввести мораторій на вирубку лісу.

Стюарт Бланч, менеджер по відновленню земель Всесвітнього фонду природи (WWF) в Австралії, закликав уряд прислухатися до рекомендацій і посилити захист середовища існування тварин.

«WWF закликає прем’єр-міністра Нового Південного Уельсу переписати слабкі закони для захисту довкілля коал, значно збільшити фінансування фермерів, які активно зберігають дерева, де живуть коали», — прокоментував Бланч доповідь парламенту.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button