Головна / Всесвіт / Проект Персефона — космічний ковчег

Проект Персефона — космічний ковчег

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Над створенням космічного корабля майбутнього, пристосованого для життя тисяч людей, свого роду космічного Ноєвого ковчега, на якому років так через сто можна буде полетіти з вмираючої Землі, працюють зараз в США, Великобританії, Італії та Нідерландах.

Persephone_project_500

Проект має назву — Персефона. Так у давньогрецькій міфології називалася богиня родючості та царства мертвих. Корабель повинен буде не тільки вивести людей за межі нашої сонячної системи, а й тривалий час служити їм будинком. Він складатиметься з органічної матерії, використовувати енергію сонця для отримання біопалива і мати постійно поповнюване джерело їжі. Тисячі землян відправляться на ньому на пошуки нового місця проживання, які можуть тривати десятки років.

Читайте також: Мусульманам заборонили жити на Марсі

Проект Персефона очолює професор архітектури та дизайну університету Грінвіча Рейчел Армстронг. Створенням космічного Ноєвого ковчега займаються 13 фахівців з чотирьох країн. Кожен зайнятий певним напрямком роботи. Сама Рейчел Армстронг, наприклад, спеціалізується на біоінженерії. Вона намагається створити штучний ґрунт і краплі води, які будуть містити ключові елементи. «Якщо Земля після змін клімату або ядерної або біологічної війни стане непридатною для проживання людей, — цитує Times соціолога Стіва Фуллера з університету Уорвіка, — то ми зобов’язані зберегти нашу цивілізацію. Для виживання нам знадобиться природа. Тому нам доведеться захопити її, природу, з собою».

 
Loading...
comments powered by HyperComments