Всесвіт

До кінця століття люди переселяться в орбітальні мегаполіси

Люди вже поширилися по всіх куточках земної кулі, але чисельність людства продовжує рости і криза перенаселення здається неминучою. Однак доктор Аль Глобус, який працює з НАСА, впевнений, що в цьому немає ніякої проблеми.

Наступним логічним кроком, за його словами, стане колонізація людством орбіти Землі. Вчений упевнений, що перші орбітальні поселення з’являться вже до кінця століття.

foto_cikavosti_18.09.2014-07_resized

Доктор Глобус є співробітником в дослідницькому центрі НАСА і впродовж багатьох років працював на космічному телескопі Хаббла, МКС, шаттлах та інших космічних апаратах. Однак кілька десятиліть тому його повністю поглинула ідея створення космічних поселень. Тепер Глобус щорічно проводить конкурс, в рамках якого студентам пропонується придумати дизайн космічних колоній.

Читайте також: У космосі доведеться їсти тарганів і личинок

В даний час він є головним прихильником життя в космосі, і вважає, що не буде потрібно багато часу, щоб люди почали відвідувати міста на навколоземній орбіті з тією ж легкістю, з якою вони подорожують з Лондона в Нью-Йорк.

“З’являться орбітальні міста чи ні, на сьогоднішній день, сказати важко”, – зізнався вчений. – Якщо людство вирішить їх створити, то воно зможе це зробити. У нас є науковий потенціал, фінансові можливості, просто поки їх поява не стало нагальною необхідністю “.

Підштовхнути до переселення на орбіту людство може якась глобальна катастрофа на кшталт ядерної війни, відзначає експерт. У той час як доктор Глобус є прихильником орбітальних колоній, він не виключає, що в майбутньому люди можуть переселитися й далі, наприклад, на Марс.

Космічне поселення, каже доктор Глобус, представлятиме собою аналог сучасного міста на Землі і надасть людям можливість жити за її межами.

Це буде місце, де люди зможуть жити, ростити своїх дітей, відзначати Різдво. При цьому на Землю жителі орбітальних мегаполісів будуть відправлятися у відпустку.

Читайте також: Елон Маск хоче будувати міста на Марсі

Що ж до того, як буде виглядати перше космічне селище, то більша частина нині існуючих проектів являють собою конструкції у вигляді циліндра, навколо якого обертається секція, яка створює штучну гравітацію.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button