Всесвіт

НАСА відправить першу в історії місію до троянських астероїдів

НАСА офіційно підтвердило, що вони відправлять місію до троянських астероїдів восени 2021 року. Станція «Люсі» досліджуватиме відразу сім різних небесних тіл.

НАСА схвалило завершальну стадію розробки місії під керівництвом Південно-Західного дослідницького інституту. Згідно з планами агентства, запуск відбудеться в жовтні 2021 року. Туди вирушить міжпланетна станція «Люсі».

Космічне агентство затвердило цей проєкт після проведення незалежної експертизи космічного апарату, графіка інших польотів і бюджету НАСА. Тепер дослідники можуть допроєктувати космічний апарат, впровадити в нього всі потрібні прилади та провести їх випробування. Влітку 2021 року апарат відправлять в космічний центр НАСА імені Кеннеді у Флориді для інтеграції з ракетою-носієм.

«Кожен етап місії виявився більш захоплюючим, ніж попередній, — зазначив дослідник Хел Левінсон. — Звичайно, попереду ще багато часу і багато мільярдів миль, але ми раді дослідити троянці, про які нам так мало відомо ».

Завданням для нової міжпланетної автоматичної станції «Люсі» стане дослідження семи різних астероїдів. Після виведення в космос апарат зробить два гравітаційних маневри біля Землі, після чого відправиться досліджувати астероїд Головного пояса і чотири троянських астероїдів Юпітера, він досягне їх до 2027 року.

Дослідники пояснили, що такі об’єкти вони знайшли майже у всіх планет Сонячної системи. Однак вони становлять великий інтерес — вважається, що у небесних тіл можуть бути ознаки органічних речовин і водяного льоду.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»