Людина

Люди, що використовують громадський транспорт, рідше страждають від діабету

Люди, які добираються до роботи, використовуючи громадський транспорт, набагато здоровіше тих, хто ходить туди пішки, повідомляють японські вчені. Поки до кінця незрозуміло, чим може бути обумовлений даний ефект, але експерти вважають, що при використанні громадського транспорту люди отримують набагато більш високий рівень фізичного навантаження, а ходьба до зупинки і назад може займати більше часу і сил, ніж ходьба на роботу пішки або з використанням велосипеда. Такі висновки були отримані в ході дослідження 6000 дорослих японців.

c5c94ebb7d7da7187425245f0fef816b

Зокрема, було встановлено, що люди, які добиралися до роботи на автобусі або електричці, були набагато стрункішими, мали хороші показники кров’яного тиску і низький ризик розвитку діабету. Важливо відзначити, що люди, які використовують громадський транспорт, мали на 40% менше шансів розвитку діабету, в цілому, і на 26% менше шансів розвитку діабету, ніж пішоходи.

Відзначається також, що на автобусі, на велосипеді або пішки на роботу частіше добиралися жінки, в той час як чоловіки переважно користувалися автомобілями. Люди повинні розглянути питання про використання громадського транспорту замість автомобіля як частину регулярного фізичного навантаження, вважають експерти.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть