Авто

Додаток Toplyvo UA — твоя економія на пальному

Вартість пального останнім часом змушує сумувати. З початку року кожного дня спостерігаємо підвищення, тому більшість водіїв у пошуках способів економії на бензині. Радимо звернутися до мобільного сервісу №1 для автомобілістів. Toplyvo UA — це коли твої літри бензину завжди з тобою та ще й зі знижками до 3,50 гривні за літр!

Літри про запас та стабільна ціна у додатку

Tопливо ЮА створений для придбання електронних сертифікатів на пальне, які можна використати протягом 3 місяців. Таким чином ти фіксуєш ціну бензину та не залежиш від коливання вартості на ринку. Додаток надає кожному користувачеві фіксовану економію до -12% від вартості безпосередньо на АЗС. Детальну інфо читай на офіційному сайті за посиланням: https://toplyvo.app/ua/

З нами маєш змогу заправлятися вигідно на 6 популярних українських автозаправних станціях: Motto, Глуско, Шелл, Саноіл, Чіпо, Овіс. Тобі достатньо придбати електронний талон у Toplyvo UA, він має вигляд QR-коду. Далі відскануй на одній із зазначених АЗС та заправ авто. З нами ти економиш час на кошти.

Додаткові функції, які тебе здивують

Окрім придбання карт на пальне, сервіс має додаткові послуги. Якщо збираєшся вирушати до Європи, тобі стануть у пригоді електронні віньєтки для використання платних доріг. Пропонуємо пропуски до восьми європейських країн. Приймаємо оплату в гривні та без комісії, тобі не доведеться витрачати кошти на конвертацію валюти. Оплатити можливо карткою банку, готівкою або з персонального рахунку у додатка.

Оформлюй онлайн автоцивілку ОСЦПВ у Toplyvo UA на термін до одного року. Пропонуємо найвигідніші ціни на автострахування, оскільки співпрацюємо безпосередньо зі страховою компанією Euroins. Звертаємо увагу, що функція доступна для користувачів системи Android, найближчим часом послугою зможуть користуватись і власники IOS. На оформлення ти витратиш не більше 15 хвилин.

Заробляй та ділись пальним із друзями

З Toplyvo UA ти маєш змогу заробити, залучаючи знайомих до користування додатком. Для цього перейди на сторінку “Акаунт” і натисни на “Запросити друзів”, далі скопіюй реферальне посилання та відправ його своїм знайомим. За ним необхідно перейти, завантажити додаток та зареєструватися. Після цього вони автоматично стануть твоїми рефералами. Бонуси можна вивести на особистий рахунок і надалі сплатити ними паливні талони.

Отримання бонусів:

  1. Запрошуй друзів, які ще не користувалися додатком.
  2. Вони повинні встановити сервіс та активно купувати талони на бензин або ДТ.
  3. З кожного придбаний літр ти отримуєш 20 копійок на бонусний рахунок.

З Toplyvo UA відкрий для себе новий діджиталізований спосіб придбання бензину.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button