Авто

У Шанхаї з’явилася найбільша електрозаправка. Її відкрила Tesla (фото)

Tesla відкрила найбільшу у світі станцію електрозаправки автомобілів в Китаї. Станція розташовується в Шанхаї й має 72 точки для зарядки, в Каліфорнії аналогічна станція має всього 56 зарядних місць.

Станція розташована в Міжнародному центрі Район Цзінань в діловому і комерційному районі Шанхаю. На відміну від відкритої каліфорнійської станції, «заправка» в Китаї знаходиться під дахом. Ще однією відмінною особливістю є той факт, що китайські зарядні пристрої V2 мають потужність до 150 кВт, в той час, як каліфорнійські 250 кВт. Це означає, що жителям Шанхая доведеться чекати трохи більше, поки їх машина повністю зарядиться.

У Шанхаї з'явилася найбільша електрозаправку. Її відкрила Tesla

Нагадаємо, що на цей час Китай – основний ринок для Tesla. Країна вже багато років розвиває ринок електромобілів через складну екологічну ситуацію у великих містах. У листопаді 2020 року компанія продала 21 604 машини серії Model 3, а в жовтні Gigafactory Tesla в Шанхаї вперше перевищила поріг в 20 000 електромобілів в місяць! Ця перемога дозволила компанії почати експорт машин китайського виробництва в Європу. За даними китайських ЗМІ у 2021 році Tesla планує випустити в країні 550 000 електромобілів, з них 300 000 припаде на Model 3 і 250 000 на Model Y.

У Шанхаї з'явилася найбільша електрозаправку. Її відкрила Tesla

Все це стало можливо не тільки через великий попит на електромобілі в регіоні, а й з-за того, що компанія отримала дозвіл на будівництво власного підприємства в країні. Зараз Tesla займається будівництвом аналогічної фабрики в Німеччині, однак постійно стикається з проблемами.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button