Людина

Дослідження: кожен сьомий житель планети старше 50 років голодує

Кожен сьомий житель планети у віці від 50 до 80 років голодує. До такого висновку прийшли вчені з Мічиганського університету в США, їх дослідження опубліковано на сайті організації.

Згідно з дослідженням, ще до початку пандемії коронавірусної інфекції, яка різко знизила добробут багатьох людей по всьому світу, кожен сьомий мешканець у віці від 50 до 80 років голодував через брак грошей або проживання в регіоні, куди складно доставляти продукти.

При цьому найчастіше відчували нестачу їжі афроамериканці і латиноамериканці, які проживають в бідних кварталах великих європейських мегаполісів. У дослідженні університету брали участь люди, що проживають в країнах з розвиненою або економікою, що розвивається, — тобто університет не включав сюди феномен світового голоду, з-за якого залишаються без їжі як мінімум 800 млн людей у країнах третього світу.

Исследование: каждый седьмой житель планеты старше 50 лет голодает

Тільки 30% з тих, хто має проблеми з можливістю отримати доступ до продуктів харчування, отримують державну допомогу. Зараз ці люди виявилися зовсім без допомоги з-за збою в виробничих ланцюжках з-за коронавіруса.

Літні люди, які відчувають нестачу їжі, в три рази частіше скаржаться на погане фізичне здоров’я і в п’ять разів частіше — на поганий психологічний стан, ніж люди, у яких вистачає їжі, відзначають вчені.


Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button