Людина

5 ознак того, що ваші стосунки триватимуть довго

Ці ознаки підкажуть вам про те, що ваші стосунки швидкоплинні або можуть перерости у щось більш серйозне.

У вас проблеми в стосунках? Попрацювавши впродовж останніх 46 років з тисячею пар, я знову і знову бачила, що робить відносини успішними, а що руйнує їх. Ось вам 5 ознак того, що ваші стосунки будуть мати успіх.

12-02-15-foto-600x406-1

1. Ви берете відповідальність на себе за свої почуття, а не чекаєте, що ваш партнер зробить вас щасливою (им)
Головне питання у відносинах, берете ви відповідальність за свої почуття значущості, безпеки, здатності любити або ж робите свого партнера відповідальним за них.

Якщо ви вважаєте, що ваш партнер повинен забезпечити вас щастям і безпекою, що ж ви робите, коли він або вона не роблять того, чого хочеться вам?

Ви:

  • Нервуєтися, нападаєте і звинувачуєте, або знаходите інші способи покарання вашого партнера?
  • Намагаєтеся догодити своєму партнерові, поступаючись?
  • Замовкаєте і впадаєте в депресію?
  • Звертаєтеся до різного виду залежностей, щоб заповнити порожнечу?
  • Укладаєте угоду з партнером?
  • Допомагає щось з перерахованого вище вашим відносинам?

Навчіться себе любити, ось основний спосіб, який може допомогти вам зцілити ваші стосунки. Навчіться самі піклуватися про свої власні почуття. Дарувати любов – зцілення. Спроба завоювати любов – руйнування.

[ads2] 2. Ви показуєте доброту, турботу і співчуття по відношенню до вашого партнера більше і частіше, ніж осуд
Ставитеся ви до самого себе з теплотою і розумінням? Балуєте ви свого партнера ласкою? Відносини зцілюються і успішно розвиваються завдяки доброті, турботі та співчуттю. І навпаки, відносини ризикують зіпсуватися, якщо партнери не уважні ні по відношенню до самих себе, ні по відношенню до одного з них.

Будьте чесні з самим собою: як часто ви уважні і дбайливі, і як часто ви дорікаєте собі або свому партнерові? Якщо ви критикуєте свого партнера, є ймовірність, що ви також критикуєте і самого себе; самокритика часто призводить до засудження інших людей. Любові вижити в такій атмосфері важко.

3. Ви пізнаєте, а не контролюєте
У будь-який момент ми знаходимося в одному з двох намірів:

  • Намір дарувати любов собі і оточуючим
  • Намір контролювати, отримати любов і уникнути болю

Свідомо обираючи намір дарувати любов, можна зцілити відносини. Вибираючи контроль, ви руйнуєте стосунки.

Читайте також: Від страху позбавить «гормон любові»

Будь-який конфлікт в парі може бути дозволений, якщо партнери віддадуть перевагу дізнатися думку один одного. Але якщо обидва або один з партнерів має намір контролювати, конфлікт залишається невирішеним.

4. Ви швидше віддаєте перевагу проводити час разом, ніж «зробити всі свої справи»
Знаходити час одне для одного, спільно планувати день, обніматися, займатися любов’ю, грати, сміятися разом і плакати разом – все це може допомогти зцілити стосунки. Якщо ж ви будете зосереджені на вирішенні своїх власних справ, то відносини зруйнуються. Пари зберігають свої відносини, коли вони знаходять час для зв’язку, і розходяться, якщо для них на першому місці особисті справи.

5. Ви дякуйте, а не скаржитеся
Подяка партнеру за прекрасні якості – якості, в які ви закохалися – здатна підтримувати ваші відносини. Скаржачись один на одного, ви тим самим руйнуєте гармонію. Відносини розвиваються при високому рівні подяки, і «марніють» при високому рівні невдоволень.

Іноді люди намагаються як би «підключитися» висловлюючи своє невдоволення по відношенню до інших людей або ситуацій, але це скоріше викличе біль, а не любов.

Читайте також: Як вберегти любовні стосунки

Люблячі відносини полягають у зв’язку, який виникає, коли ви берете на себе відповідальність за свої власні почуття, коли ви проявляєте турботу і ласку по відношенню до себе і свого партнера, коли ви вивчаєте, а не контролюєте, коли знаходите час для проведення часу один з одним , і коли ви дякуєте один одного.

Натхнення: cluber.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button