Головна / Людина / Чому жінкам подобаються високі чоловіки?

Чому жінкам подобаються високі чоловіки?

Нове дослідження, проведене вченими двох американських університетів, підтвердило, що жінкам більше подобаються високі чоловіки. Головна причина — поруч з ними жінки відчувають себе більш жіночними і захищеними.

Дослідження було проведено в два етапи. На першому розглядалися переваги чоловіків і жінок на підставі оголошень на Yahoo!. Середній зріст чоловіків з урахуванням жіночих уподобань склав 177 см, жінок з урахуванням чоловічих уподобань — 165 см.

Чому жінкам подобаються високі чоловіки?

Потім було проведено опитування, в результаті якого з’ясувалося, що 14 % чоловіків готові зустрічатися тільки з жінками, які нижче ростом. При цьому вимога, щоб супутник був вищим, висловило 49 % жінок. Середній вік опитаних склав у чоловіків 36 років, у жінок — 35 років.

На другому етапі були опитані студенти одного з університетів. 55 % жінок цієї вікової групи воліють чоловіків, які вище ростом, і 37 % чоловіків хочуть бути вище своєї пари.

Згідно з наукою, найбільшим успіхом у жінок повинні користуватися високі стрункі чоловіки з низьким голосом. Ранні дослідження показали, що жінки вважають низький голос сексуальним.

 
comments powered by HyperComments