Земля

Дослідник опустився в Маріанську западину на рекордну глибину

Розробник Річард Герріот (відомий по іграх Ultima, Lineage, Lineage II і Tabula Ras) опустився на дно Маріанського жолоба. Там він залишив спеціальний тайник і підказку для його пошуку.

Річард Герріотт, який раніше подолав Північний і Південний полюси і відправлявся в свою поїздку на Міжнародну космічну станцію (МКС) здійснив занурення в найнижчу точку на Землі – Маріанської западини. Занурення в батискафі на 11 км зайняло чотири години.

«Я перша людина, яка подолала два полюси, опинився в космосі і опустився на рекордну глибину», – заявив Герріотт.

Герріотт здійснив занурення на борту The Explorers Club, першому комерційно сертифікованому глибоководному апараті, який розроблений і профінансований дослідником глибоких шарів океану Віктором Весково. Саме на борту такого ж апарату колишній астронавт НАСА Кеті Салліван стала першим космічним мандрівником і першою жінкою, яка здійснила занурення в глибини океану.

На глибині Герріот вирішив створити схованку – спеціально для цього він вирізав титанову пластину, на якій написав секретне слово і номер. Він також залишив поплавок з пінопласту, який піднімається на кевларові тросі. На ньому також є слово «тайник» і номер схованки – це підказки можуть допомогти виявити скарб.

У 2008 році Герріот вже відвідав Міжнародну космічну станцію (МКС) як космічний турист. Він також подолав два полюси, досліджував Бермудський трикутник і брав участь в дослідженні «Титаніка».

Читайте далі:

– Алгоритм виявив новий таємничий шар всередині Землі

– Фізики створили аналог чорної діри і підтвердили теорію Хокінга. До чого це призведе?

– Подивіться на нові знімки Марса від китайського зонда «Тяньвень-1»

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button