Земля

Чому акули бояться дельфінів?

З давніх пір людині відомо, що акули недолюблюють дельфінів. Тільки побачивши їх здалеку, вони тут же намагаються поплисти як можна далі. Чому?
foto_cikavosti_26.08.2012-04

Акули – вкрай обачні та обережні істоти, в тойж же час вони є одинокими хижаками. У зграї збираються вкрай рідко, хіба що в шлюбний сезон, однак практично відразу розлучаються. А ось дельфіни, на відміну королеви морів, подорожують серед океану групами, піклуючись про слабкі або старі особини. І, звичайно ж, разом полюють і захищаються від ворогів.

Читайте також: В Індії визнали дельфінів особистостями і заборонили дельфінарії

Не потрібно думати, що саме дельфіни є ініціаторами нападу акул. Навпаки, найчастіше зубаста хижачка атакує першою. Вона вичікує, поки від зграї відіб’ється її найслабший член, після чого починають своє полювання. Сита і задоволена, вона пливе геть.

Але як тільки дельфіни помічають свою кривдницю, їй можна тільки поспівчувати. Група моментально оточує її і починає бити в тіло своїми міцними дзьобами. А оскільки дельфіни є дуже розумними, то першим ділом вони ціляться в найвразливіше місце хижачки – зяброві щілини. Зграєю, вони легко вбивають акулу, тим більше, що вони набагато потужніші від неї при зіткненні і набагато маневриніші.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button