Людина

Дослідники назвали основну причину смертності людей в Україні

Команда фахівців назвала головну причину смертності населення, що проживає на території України.

f9917ef3257815e98c1e965669c3a0a2

Виявилося, що в результаті здійснення декількох проектів лікарі встановили певні фактори, які впливають на ймовірність людини стати довгожителем. За словами експертів, група науковців з Інституту вивчення й оцінки здоров’я склала окремий звіт про причини, що приводять людей до високого ризику летального результату.

У звіті повідомляється, що велика частина представників слабкої і сильної статі страждає через ведення неправильного способу життя. Як повідомляють медики, з трьох основних чинників, що сприяють швидкій смерті, слід виділити підвищений артеріальний тиск, нікотинову залежність і наявність ожиріння. На четвертій позиції розташовується потяг до спиртних напоїв, не тільки міцних, але і слабоалкогольних.

Відзначається, що в ході здійснення експериментів лікарі аналізували інформацію про смертність в Україні за 1993, 2003 та 2013 рік. 79% випадків смертей стаються через нестабільний артеріальний тиск і діяльність серцевої системи. Лікарі-терапевти пов’язують це явище з індивідуальним поведінкою людей і реакціями організму на ті чи інші події.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button