Технології

Американські вчені змогли перетворити вуглекислий газ в метанол

Вчені з США винайшли технологію, яка може перетворити вуглекислий газ з повітря в метанол.

Дослідники з Південної Каліфорнії продемонстрували експеримент з використанням нового гомогенного каталізатора, в процесі якого вийшло перетворити CO2 в CH3OH. Результати і докладний опис цього експерименту описані в одній з статей Journal of the American Chemical Society.

Вчені відзначають дві важливі переваги в новому методі перетворення: можливість видалення шкідливого вуглекислого газу з атмосфери і використання альтернативного палива.

Успіх цього експерименту став важливим кроком, за допомогою якого будуть проведені модернізації паливної та економічній сферах в недалекому майбутньому.

Багато фахівці зараз експериментують над переробкою CO2 в різні корисні продукти: метанол, мурашину кислоту, метан, зокрема раніше китайські вчені розповіли про свої успішні експерименти в даному напрямку. Метанол з цих продуктів є найбільш ефективним, оскільки його можна використовувати в якості палива.

Стабільний каталізатор, розроблений фахівцями, показав, що більше 80% вуглекислого газу з атмосфери можна перетворити в метанол.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button