Екологія

Дослідження: світові викиди вуглекислого газу зросли до максимального рівня

Дослідники з Центру міжнародних досліджень клімату і навколишнього середовища (CICERO) в Осло щороку збирають дані про кількість парникових газів, що викидаються людством в атмосферу планети. В 2019 році, відповідно до їх звітів, викиди вуглекислого газу зросли на 0,6% і досягли рекордного рівня.

Вчені додали, що, у порівнянні з кількістю викидів вуглекислого газу на початку 2000-х, коли вони щорічно збільшувалися приблизно на 3%, це зростання можна назвати невеликим. Однак важливо, що тенденція до викидів в 2019 році показує, що викиди вуглекислого газу в світовій спільноті не знижуються і не відповідають цілям ООН.

Щоб домогтися нульового рівня викидів, дослідники рекомендують владі країн прийняти загальнонаціональні стандарти екологічно чистої енергії. Такий стандарт вже є в деяких штатах США — наприклад, в Каліфорнії, де на законодавчому рівні з кожним роком має вироблятися більше відновлюваної енергії. З іншого боку, Огайо виробляє тільки 2,5% своєї електроенергії з відновлюваних джерел.

 

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button