Людина

Як поліпшити свій IQ?

Джеймс Флінн, знаменитий дослідник IQ і автор книги «Стаємо розумнішими? Збільшення IQ у XXI столітті» не так давно зробив цікаве спостереження. Виявляється, за останні 100 років рівень IQ у людей значно збільшився, але жіночі показники зростають набагато швидше. Ви можете бурчати, що він помиляється, і не погоджуватися з його думкою, або ж ви можете якось змінити ситуацію.

Ми проконсультувалися з провідними психологами і знайшли шість простих кроків, які допоможуть покращити ваш інтелект всього за один тиждень.

1. Грайте в ігри

Здатність вирішувати нові проблеми є важливою частиною кожного IQ-тесту. Вона відноситься до вашої робочої пам’яті. Сьюзан Джагі, доктор філософії Каліфорнійського університету в Ірвіні використовує гру, в якій гравець повинен запам’ятати послідовність геометричних форм і звуків, щоб підвищити рівень свого інтелекту. Згідно з її дослідженням, потрібно грати 25 хвилин кожен день, і це підніме коефіцієнт на чотири пункти.

2. Приймайте добавки

Беручи 5 г креатину щодня, ви зможете додати до свого IQ не менше 15 пунктів всього за шість тижнів. Дослідники давали добровольцям саме таку дозу й перевіряли їх здатність помічати відсутні елементи в моделях сітки. Креатин давав істотний поштовх силою мозку, як стверджує керівник дослідження Кароліна Рей. Це підвищує рівень енергії, необхідний для проведення обчислень у вашому мозку.

3. Станьте соціальним геймером

Коли мова йде про покращення сили вашого мозку, «Ерудит» стає вашим кращим другом. Діяльність, яка передбачає широкий спектр навичок, а також соціальна взаємодія стануть відмінним способом підвищити рівень вашого IQ. Ви зможете отримати ці переваги, просто завантаживши «Ерудит» на свій ґаджет і запропонувавши зробити те ж своєму другові.

4. Знищіть кількох «поганих хлопців»

Відеоігри здатні не лише знизити робочий стрес. Нещодавнє дослідження Університету Рочестера підтвердило зв’язок між цими іграми і підвищенням візуальної обізнаності в реальному світі. А це важлива складова IQ. Під час тестування здатність швидко приймати візуальні сигнали безцінна. Тому деякі відеоігри можуть бути корисними для вас.

5. Не забувайте про тренування

Ви вже знаєте, що фізичні вправи мають багато переваг для мозку, але, мабуть, навіть не здогадуєтися, що вони допоможуть вам підвищити рівень IQ. Шведські дослідники довели, що кардіотренування можуть збільшити вербальний інтелект на 50%. Збільшення сили серцево-судинної системи може бути пов’язано з пізнавальними процесами, як говорить Марія Аберг, яка керувала дослідженням. Однак сила м’язів дуже слабо пов’язана з інтелектом.

6. Робіть практичні тести

Перескладання тестів IQ дійсно може збільшити ваш результат в середньому на два бали. Ефект практики є перевіреним методом, він озброїть вас навичками, які допоможуть пройти наступний тест. Якщо інтервал буде дуже короткий, приміром, кілька годин, то випробовувані зможуть згадати стратегії, які минулого разу виявилися найбільш успішними.

Натхнення: fb.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button