Людина

Вчені назвали чотири ранні ознаки погіршення здоров’я

Вчені розповіли про чотири ранніх ознаки погіршення здоров’я. У разі їх появи слід одразу звернутися до медичного фахівця, а також провести обстеження. Таким чином медики зможуть почати лікування на початковій стадії розвитку хвороби.

За словами фахівців, потрібно звертати увагу на можливу зміну почерку, що може говорити про порушення роботи мозку, а також відмирання клітин. Дана ознака є основним симптомом розвитку хвороби Паркінсона, оскільки відбувається порушення вироблення нейротрансмітера дофаміну, який відповідає за координацію рухів. Внаслідок цього може порушуватися рухливість пальців рук, а також розвиватися тремор. Депресія часто супроводжується несподіваними спалахами агресії. У людей з цим психологічним захворюванням може проявлятися байдужість, млявість, дратівливість, нервозність.

Внаслідок неякісного нічного сну організм не може повністю відновитися, при цьому людина піддається психоемоційному перенапруженню. Під час сну зменшується вироблення гормону, який відповідає за стрес. Внаслідок цього людина відчуває себе бадьорою, а також відпочилою. У невиспаної людини рівень цієї речовини не знижується, провокуючи млявість і втома. Часте відвідування туалету є ознакою погіршення здоров’я. Це може свідчити про можливий діабет.

Кнопка «Наверх»
Закрыть