Різне

Що потрібно знати, вибираючи відкатні в’їзні ворота

На даний момент відкатні ворота найбільш сучасні, актуальні й зручні в експлуатації, а можливість установки автоматики робить їх ще більш привабливими для придбання.

Основні вигоди і переваги такої покупки:

  • завдяки своїй конструкції в’їзні ворота займають мінімум простору і практично виключають можливість злому і проникнення зовні;
  • при їх виготовленні використовуються надійні і якісні матеріали, стійкі до корозії і зовнішніх впливів, що при наших кліматичних умовах (температурних перепадах, вітрах, опадах) немаловажно;
  • алюмінієвий профіль і сендвіч-панелі відкатних воріт з технологією анодування, ламінування і покриття порошковою фарбою відмінно справляються з механічними ушкодженнями.

Компанією http://www.comfortline.com.ua/ пропонується широкий ряд приводів і конструкційних рішень відкатних в’їзних воріт у Києві, що дозволить підібрати їх для будь-якого функціонального призначення, будь то маленький приватний будинок або великий в’їзд на промислову територію. Габарити, маса, вид приводу, додаткове оснащення – це головні параметри формування ціни воріт.

vidkatni_vorota_resized

Для забезпечення роботи воріт необхідно передбачити потрібний простір збоку, щоб дати можливість безперешкодно переміщатися стулці. Є ще один важливий момент, який потрібно врахувати: полотно відкатних воріт практично завжди буде довше самого отвору мінімум на 35%.

Фундамент – основа міцності всієї майбутньої конструкції, його потрібно робити якісно, ??заздалегідь, з дотриманням усіх необхідних технологій. При необхідності потрібно використовувати додаткові зміцнюючі елементи, наприклад, швелера для приварювання опорних роликів (їх відстань один від одного має бути невеликим і розраховується з урахуванням ваги воріт).

Важливою деталлю при плануванні воріт є вибір матеріалу обшивки, його форми, декоративного оформлення і кольору.

При виборі матеріалу обробки врахуйте, що він повинен:

  • забезпечувати захист від вологи, сонячних променів і бути стійким до промерзання;
  • бути міцним і витримувати навантаження при експлуатації;
  • гармонійно вписуватися і відповідати фактурі обробки об’єкта будівництва.

Також можна запропонувати додаткові елементи оснащення воріт для підвищення ступеня комфорту їх використання: дистанційне керування, спеціальна система контролю доступу (при ній ніхто зі сторонніх не зможе відкрити конструкцію).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button