Людина

Дванадцять звичок впевнених у собі людей

Впевненість у собі має безліч форм, від зверхності і зарозумілості Флойда Мейвезера до тихої віри Джейн Гудолл. Справжня впевненість у собі як протилежність помилкової, за допомогою якої люди маскують свої недоліки, цінна сама по собі.

Коли ми говоримо про впевненість, вірно лише одне – по-справжньому впевнені в собі люди завжди мають перевагу над тими, хто постійно сумнівається, так як вони надихають інших і втілюють мрії в реальність.

Якщо ти думаєш, що зможеш, ти правий. Якщо ти думаєш, що не зможеш, ти теж правий. Генрі Форд.

Висловлювання Форда говорить нам про те, що образ думок впливає на здатність досягати успіху. За результатами дослідження Мельбурнського університету, упевнені в собі люди частіше отримують надбавки до зарплати і підвищення.

Зрозуміло, впевненість у собі – це важливо, але що відрізняє впевнених у собі людей від інших?

17-04-15-foto-600x344-1

Ось 12 звичок і вчинків впевнених у собі людей, які ви можете успішно перейняти і застосовувати на практиці.

1. Джерело їхнього щастя – вони самі
Щастя – це невід’ємна складова впевненості в собі. Неможливо отримувати задоволення від того, що ти робиш, якщо ти не щасливий. Упевнені в собі люди отримує задоволення від своїх досягнень, і ніколи не замислюються про те, що думають про них оточуючі. Вони точно знають, що сторонні думки рідко відповідають істині.

2. Вони нікого не засуджують
Упевнені в собі люди ніколи не судять інших, тому що вони знають, що в кожному є щось хороше. Крім того, їм не потрібно самостверджуватися за рахунок інших людей. Намагаючись порівнювати себе з іншими, ми лише накладаємо додаткові обмеження. Упевнені в собі люди не витрачають час на оцінку оточуючих і не турбуються відповідно їхніми очікуваннями.

3. Вони не погоджуються з тим, що насправді їм неприємно
Дослідження, проведене в Каліфорнійському університеті Сан-Франциско, доводить, що люди, яким складно відповісти відмовою, частіше відчувають стрес, схильні до емоційного вигорання і навіть депресій. Упевнені в собі люди знають, що відмова – це нормально, а їх самооцінка дозволяє відмовити так, щоб у інших не залишилося жодних сумнівів у їх намірах. Коли приходить час сказати “ні”, упевнені в собі люди уникають таких фраз як “Не думаю, що можу це зробити” або “Я не впевнений”. Вони кажуть “ні” впевнено, тому що відмова від нових зобов’язань допоможе ефективніше виконати вже існуючі обов’язки.

4. Вони частіше слухають, що говорять
Упевнені в собі люди слухають частіше, ніж говорять, тому що їм не треба нічого доводити. Упевнені в собі люди слухають оточуючих і приділяють їм належну увагу, а тому мають великі можливості для навчання та зростання. Замість того, щоб розцінювати взаємодію з іншими людьми як можливість показати себе, вони зосереджуються на спілкуванні, бо знають, що це більш приємний і продуктивний підхід.

[ads2] 5. Вони уникають двозначності
Упевнені в собі люди рідко вживають такі фрази як “Емм …”, “Я не впевнений …”, “Мені здається …” Вони вимовляють конкретні позитивні фрази, бо знають, що бурмотіння і плутана мова заважають донести думку до співрозмовника.

6. Вони цінують маленькі перемоги
Упевнені в собі люди люблять випробовувати себе на міцність і змагатися з іншими, навіть якщо перемога зовсім незначна. При перемозі, навіть невеликій, в нашому мозку з’являються додаткові андрогенні рецептори, які схильні до впливу тестостерону. В результаті ми отримуємо впевненість у собі, мотивацію і готовність до нових випробувань. Таким чином, серія невеликих перемог дозволить вам відчути впевненість у собі на найближчі кілька місяців.

7. Вони займаються спортом
Дослідження, проведене в дослідному інституті Східного Онтаріо, доводить, що люди, які займалися спортом двічі на тиждень протягом 10 тижнів, відчували себе більш конкурентоспроможними. Крім того, у них була висока самооцінка, і вони високо оцінювали свій зовнішній вигляд. Що найкраще, фізичні вправи тягнуть за собою підвищену впевненість у собі, і це відчувається миттєво, відразу ж після викиду в кров ендорфінів в момент тренування.

8. Вони не шукають уваги інших людей
Найчастіше ті, хто шукає уваги інших, викликають мимовільне відторгнення. Люди швидко оцінюють ваше ставлення до них, а тому правильне ставлення приваблює їх більше, ніж інші фактори (наприклад, наявність знайомств і положення в суспільстві). Упевнені в собі люди завжди мають правильне ставлення до оточуючих.

Вони вміють розподіляти свою увагу. Якщо вони отримують свою порцію визнання, то швидко зміщують фокус на тих, хто допоміг їм досягти успіху. Вони не прагнуть отримати схвалення або похвалу, бо й так знають собі ціну.

9. Вони не бояться помилитися
Упевнені в собі люди не бояться робити помилки. Вони відкрито висловлюють свою думку, щоб перевірити її правильність. Вони вміють вчитися на своїх помилках і навчати інших людей, якщо їхня думка виявилася правильною. Упевнені в собі люди знають, на що вони здатні, і не сприймають помилку як особисту невдачу.

Читайте також: 

10. Вони не бояться ризикувати
Коли впевнена у собі людина бачить можливість, вона нею користується. Замість того, щоб турбуватися про можливий провал, вони запитують себе: “А що мене зупинить? Чому я не можу це зробити?”, а потім кидаються в саму гущу подій. Страх не утримує їх, тому що вони знають, що той, хто не пробує свої сили, ніколи не досягне успіху.

11. Вони визнають заслуги інших людей
Невпевнені в собі люди постійно сумніваються у своїх силах, а тому постійно намагаються критикувати інших і засуджувати їх, щоб довести свою значимість. Упевнені в собі люди, з іншого боку, не турбуються про свою користь, тому що зовнішній світ не впливає на їх самооцінку. Замість того, щоб зосередитися на своїх думках, упевнені в собі люди зосереджуються на оточуючих, що дозволяє їм побачити користь, яку ті приносять. В результаті вони здатні позитивно оцінювати інших людей і визнавати їх заслуги.

12. Вони не бояться просити про допомогу
Упевнені в собі люди знають, що прохання про допомогу не робить їх слабкими або дурними. Вони знають свої сильні і слабкі сторони і шукають інших людей, здатних заповнити прогалини. Вони також знають, що в інших людей можна навчитися чогось нового, тим самим покращивши свої навички.

Підсумовуючи, можна сказати, що набуття впевненості в собі – це процес, а не кінцева мета.

Натхнення: hr-portal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button