Людина

Як запрограмувати свій мозок, щоб отримати бажане за 2 місяці

Насамперед, вам потрібно знати, що ви хочете. І це проблема! Багато людей не знають, що вони хочуть робити зі своїм життям. Але, тим не менш, вони дуже активні. Озирніться на своє життя. Багато студентів ходять в університет без найменшого поняття, навіщо вони взагалі там. Вони пливуть за течією, щоб дізнатися, куди вони випливуть, і що робити далі. Вони не в курсі, як буде виглядати їх ідеальне життя.

І навпаки, люди, які знають, чого хочуть у житті, бачать світ по-іншому. Наші мізки безупинно фільтрують незбагненний обсяг вхідної інформації: запахи, звуки, візуальні ефекти і т. д. Більша частина такої інформації відкидається, а наша увага зосереджується на тому, що для нас цікаво і пріоритетно. Таким чином, одні люди помічають тільки погане, а інші бачать в усьому добро.

Тому, коли ви визначаєтеся з тим, що хочете, то це схоже, скажімо, на придбання нової машини. Ви починаєте бачити її усюди! Що особисто ви всюди бачите? Це, мабуть, найбільш чітке відображення вашого свідомого прагнення.

Коли ви концентруєтеся на чому-небудь, починають відбуватися чарівні речі

Куди б ви не захотіли піти, існує довгий, але звичайний шлях, а ще є більш короткі і менш традиційні підходи. Звичайний шлях – це результат без особливої уваги. Це те, що відбувається, коли ви дозволяєте іншим людям диктувати свій напрямок і швидкість у житті.

Однак, як тільки ви розумієте, що хочете, це викликає вашу особливу увагу, і ви починаєте помічати простіші вирішення ваших питань. Те, що займає 10 років для звичайного шляху, може забрати у вас всього пару місяців, звичайно, при наявності потрібної інформації та вашого ставлення.

Коли вашим розумом заволодіє ідея чи думка, ви зробите все, що в ваших силах, щоб побачити, відчути і реалізувати її. Таким чином, за пару місяців ви цілком здатні зробити неможливе і зробити те, на що б вам знадобилося кілька років. Просто тому, що ми завжди себе обмежуємо. У тому числі і в наших мріях і прагненнях. Ми чогось хочемо, але потім даємо собі установку, що це, напевно, неможливо… ну або не в найближчому майбутньому. Пам’ятайте, що тільки ваше мислення і бажання визначають те, наскільки ви готові грати і вигравати.

Коли ви точно знаєте, чого хочете, ви миттєво відчуваєте можливості, про які більшість людей і не підозрюють. У вас зароджується хоробрість, щоб скористатися цими можливостями без зволікання. І ви будете точно розуміти, коли потрібно говорити «так», а коли «ні».

Правильні можливості з’являються тоді, коли ви вже точно визначилися з кінцевою метою, і магічним чином навколо вас почнуть з’являтися «наставники», що показують вам самий швидкий шлях.

Коли учень буде готовий, тоді і з’явиться вчитель.

І ще: ніколи не просіть поради. А точніше, ніколи не просіть поради у тієї людини, з ким ви абсолютно не жадаєте помінятися місцями.

«Коли ви приймете рішення, Всесвіт піде вам назустріч і зробить так, щоб це сталося». Абсолютна істина. І ви можете відфільтрувати нескінченний зовнішній шум, щоб зосередити свої зусилля на тому, що вам потрібно. Зрештою, ну хіба вам не подобається посаду дизайнера власного життя?

Натхнення: flytothesky.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button