Технології

Дирижаблі відправлять мандрівників на Північний полюс. Подивіться, як це буде виглядати (фото+відео)

Компанія Pelorus, яка організовує експериментальні подорожі, оголосила про співпрацю зі шведською авіаційною компанією OceanSky Cruises, яка використовує дирижаблі для польоту. Мета – просувати ультра-екологічні подорожі.

Згідно з прес-релізом, Pelorus проведе ретельні дослідження, планування і логістику в якості, щоб використовувати дирижаблі OceanSky для подорожей на Північний полюс.

Моделі OceanSky Cruises оснащені окремими каютами та житловими приміщеннями. Дирижаблі можуть парити на висоті 300 метрів над землею.

“Мандрівники побачать полярний світ і його дивовижне розмаїття флори і фауни з абсолютно нової точки зору завдяки 360-градусним панорамним оглядовим майданчикам», повідомляють представники Pelorus.
Також компанія обіцяє “безліч додаткових розваг на борту».

Дирижаблі OceanSky Cruises відрізняються малим ударним навантаженням, також їм не потрібна злітно-посадкова смуга. Завдяки цьому модель зможе обережно приземлиться на географічному Північному полюсі.

Очікується, що перші рейси почнуться в 2024 році. Квиток коштуватиме близько $ 200 000. Тур розпочнеться в Лонгйірі на Шпіцбергені, найпівнічнішому місті світу, там мандрівники сідають на дирижабль. Він полетить на північ до полюса за новим маршрутом, учасники зможуть спостерігати білих ведмедів і китів. Остання точка – Північний полюс, одне з найбільш ізольованих місць на планеті. Подорож туди-назад займе 36 годин. Кількість зупиночних пунктів, можливо, збільшать.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button