Технології

Винайшли клавіатуру для програмістів

Американський програміст Джефф Етвуд ( Jeff Atwood ) анонсував комп’ютерну клавіатуру, призначену спеціально для розробників програмного забезпечення.

Етвуд заявив, що програмістам доводиться багато друкувати, тому вони пред’являють підвищені вимоги до клавіатур. Він розповів, що випробував шість дорогих клавіатур і жодна не задовольнила його повністю, тому він вирішив створити свою власну.

У клавіатурі Етвуд використовуються механічні перемикачі Cherry MX. Користувач може натиснути на клавіатурі до шести кнопок одночасно, що збільшує число можливих «гарячих клавіш». Клавіші можна легко поміняти місцями при переході на іншу розкладку.

У нижній частині клавіатури розмістилися перемикачі, за допомогою яких можна змінити розкладку і поміняти призначення клавіш – модифікаторів. У клавіатурі передбачена підсвічування з сімома рівнями яскравості. Клавіатура, якою Етвуд дав назву CODE , коштує 150 доларів США. Вона буде поставлятися в двох варіантах – з 104 клавішами і з 87 клавішами ( варіант без цифрової клавіатури ). CODE підключається до комп’ютера через інтерфейс USB, але буде доповнюватися перехідником на PS / 2.

Етвуд відомий як співзасновник Stack Overflow – сайту про програмування, де інформація представлена у вигляді запитань та відповідей. Він також веде блог про програмування Coding Horror і приймає участь в розробці відкритого форумного двигунця Discourse.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button